LANGŲ VALYMO ROBOTAS HESTER M2-PRO

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

LANGŲ VALYMO ROBOTAS HESTER M2-PRO

Tikime, kad langų valymas turi būti lengvas, o svarbiausia – efektyvus. Kam lipti kopėčiomis ir rizikuoti savo saugumu, jeigu galite leisti langų valymo darbus HESTER robotui atlikti už jus? O ką jau kalbėti apie laiką ir jėgas, kurias sutaupysite šį varginantį darbą paliekant langų robotui. Net jei gyvenate 5 daugiabučio aukšte ar turite daugiaaukštį namą – robotas susitvarkys su visais nešvarumais. Iš išorės, ir iš vidaus. Jums prireiks tik paspausti mygtuką.

Kartu su ilgametę patirtį turinčių inžinierių komanda, sukūrėme geriausią ir veiksmingiausią sprendimą langų valymui, tai HESTER M2-PRO.

DOVANA! Vokiškas Frosch langų valiklis.

4.6/5

Kodėl Hester?

Išbandę daug įvairių langų roboto modelių sukūrėme veiksmingiausią sprendimą. Tai langų valymo robotas HESTER M2-PRO, kuris sujungia pažangias technologijos ir lengvą, kiekvienam naudotojui patogią valymo patirtį.

Baigęs darbą robotas grįš į pradinį tašką

Užapvalinti kampai užtikrins valomų paviršių saugumą

Atnaujinta CPU sistema, 2023 metų modelis

Veikia su laidu, todėl vienu kartu išvalysite nors ir 1000 langų

Aukštos kokybės mikropluošto šluostės geriau nuvalo paviršių

Lengvesnė namų ruoša su HESTER

Lengvesnė namų ruoša su HESTER M2-PRO

Langų valymo robotas sukurtas atsižvelgiant į žmonių poreikius. Išvalyti langus švariai ir kokybiškai – gali nepavykti net ir rankomis. Todėl į šį modelį įdiegėme vieną labai svarbų funkcionalumą – inovatyvią vandens purškimo sistemą. Ji dviem metaliniais purkštukais tolygiai paskirsto skystį, o mikropluošto šluostė lengvai nuvalo nešvarumus nuo lango. Vandens purškimo sistema padeda robotui išvalyti langus dar efektyviau ir greičiau nei daugelis kitų rinkoje esančių modelių.

Atnaujintas roboto dizainas

HESTER M2-PRO pasižymi kompaktišku dizainu, su užapvalintomis linijomis ir aukštos kokybės korpusu. Tokio dydžio robotas gali aprėpti didesnį valymo plotą, todėl puikiai tinka namams, butams su balkonu, biurams, restoranams ar kavinėms.

Nedidelis korpuso storis robotui leidžia laisvai judėti ir ant nedidelių paviršių, neužkliūti už langų rankenų ar panašių objektų.

Patobulintas roboto dizainas padės pasiekti lango kraštus ir efektyviai išvalyti visą lango plotą.

Neslystanti roboto danga užtikrina sukibimą su valomu paviršiumi.

Inovatyvi purškimo technologija padeda greičiau išvalyti langus nei daugelis kitų rinkoje esančių modelių.

Patobulintas roboto dizainas padės pasiekti lango kraštus ir efektyviai išvalyti visą lango plotą.

Inovatyvi vandens purškimo sistema padės greičiau nuvalyti paviršius.

Stipri įsiurbimo galia tvirtai pritvirtins ir leis judėti aukštyn, žemyn ar į šonus, neslystant.

Dažniausiai užduodami klausimai

Langų plovimo robotas valo nešvarumus nuo lauko ir vidaus langų, net ir tuos, kuriuos sunku pasiekti.  Robotas padės išvalyti standartinius, panoraminius, berėmius langus. Taip pat bus puikus pagalbininkas ne tik namų langų priežiūrai, bet ir biurams, darbo erdvėms, parduotuvių vitrinoms ar restoranams. 

Langų robotas naujausias valymo technologijas derina su automatizuotu judėjimu. Jis tvirtai prisitvirtina prie lango ir judėdamas pagal pasirinktą režimą leidžia jums įveikti įvairius nešvarumus: dulkių, žiedadulkių, lietaus ir pirštų antspaudų dėmės, nepalikdamas ruožų.

Robotai gali valyti ne tik langus! HESTER M2-PRO langų valymo robotas efektyviai išvalys veidrodžius, stiklinius paviršius, plyteles, dušo kabinas, terasų stiklus ir kitus panašius, lygius paviršius. Kraštų sensoriai nustato valymo trajektoriją, todėl prietaisas tinkamas naudoti ant berėmių paviršių.

HESTER M2-PRO langų valymo robotas tolygiai purkšdamas skystį greičiau išvalo langus nei daugelis kitų rinkoje esančių modelių. Robote integruota inovatyvi purškimo sistema dviem metaliniais purkštukais tolygiai paskirsto skystį po 0,1 ml kiekvieno išpurškimo metu. Purškimą įjungsite pulteliu, pasirinkus valymo programą ir paspaudus AU (automatinį purškimą).

Robotas valdomas nuotoliniu pulteliu.

Pultelyje galima pasirinkti valymo programą, roboto judėjimo kryptį, įjungti purškimo sistemą.

HESTER M2-PRO langų valymo robotui suteikiama 2 metų garantija.

Langų valymas robotu yra visapusiškai saugus procesas. 80 W vakuuminis variklis prisitvirtina ir siurbia net 2800 PA galia, kuri leidžia tvirtai prisitvirtinti robotui prie lango. Taip pat roboto saugumą užtikrina UPS baterija bei speciali virvė. UPS baterija yra integruota į prietaisą ir veikia kaip papildomas energijos šaltinis nutrūkus elektros tiekimui. Ji išlaiko robotą ant stiklo net 25 min. Baterijai išsikrovus arba robotui nuslydus nuo stiklo, prietaisą išgelbės saugos virvė. Ji neleis jam nukristi ant žemės ir išlaikys ore, kol būsite pasiruošę robotą saugiai įkelti į namus.

Taip galima, bet svarbu atkreipti dėmesį į lauko temperatūrą. Roboto nerekomenduojama naudoti lyjant, sningant ar temperatūrai nukritus žemiau +5°C. Esant tokioms oro sąlygoms, prietaisas gali patikimai neprisisiurbti prie lango ir nukristi. 

HESTER M2-PRO robotas turi 45ml rezervuarą. Norint naudoti drėgną valymą ir valyti langus su puškimo sistema, būtina talpą pripildyti.

Rezervuarą galite pripildyti vandeniu ar langų valymo skysčiu. Komplekte taip pat rasite nedidelį buteliuką/piltuvėlį, kuris padės pripildyti talpą paprasčiau.

Robotas yra išmanus, todėl beveik visus darbus jis atlieka pats. Jums tereikia uždėti šluostes, įjungti robotą į elektros tinklą ir pritvirtinti apsauginę virvę. Kai robotas yra paruoštas darbui, uždėkite jį ant paviršiaus ir paspauskite įjungimo mygtuką, stipri įsiurbimo galia tvirtai pritvirtins prie paviršiaus. Pulteliu nustatykite valymo programą. Jeigu valymo metu šluostė išsitepa ar norite atlikti lango blizginimą – seną šluostę pakeiskite nauja ir tęskite valymą

Mūsų klientai jau įsitikino HESTER veiksmingumu!

Langus valo puikiai

Šį robotą pasirinkau dėl rekomendacijų, labai išgyrė kolegė ir draugė. Galima valyti drėgnai ir sausai. Pamėginau ir ant plytelių, blizga kaip naujos. Langus valo puikiai, gyvenime daugiau nebevalysiu pati.😀

Kotryna Čyžaitė

Geriausia mano investicija!

Gyvenu 2 aukštų name ir antro aukšto langų iš išorės negaliu pilnai pasiekti.. Kviesdavau langų valymo įmonę, bet jų paslaugų kainos labai išaugo, tad nusipirkau šį robotą. Tai geriausia mano investicija į namų priežiūrą! .😊

 Simona Augvidienė

 

Sutaupo man daug laiko

Naudoju šį HESTER langų valymo robotuką ir namie ir darbe, turiu parduotuvę su didžiuliais vitrininiais langais, tad jų valymas tikrai vargindavo. Robotas išsprendė langų valymo bėdą ir sutaupo man daug laiko.😋

Kornelija Petkienė

Turite klausimų ar norite padaryti užsakymą?

Skambinkite
Skambinkite, o mes atsakysime į visus klausimus!

+37060513639

Parašykite mums
Lauksime jūsų laiško elektroniniu paštu:

 info@hester.lt 

Apie mus kalba

Scroll to Top
Krepšelis
Krepšelis tusčias
Pradėti apsipirkimą
0