Previous slide
Next slide

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO

 €299.00

Tikime, kad langų valymas turi būti lengvas, o svarbiausia – efektyvus.  Kam lipti kopėčiomis ir rizikuoti savo saugumu, jeigu galite leisti langų valymo darbus HESTER robotui atlikti už jus?

Drėgnas ir sausas valymas
Inovatyvi purškimo technologija
Tinka visiems lygiems paviršiams valyti
3 metų garantija
Patobulintas roboto dizainas
Išmanus valymo paskirstymas

Esame oficialūs HESTER prekinio ženklo atstovai Europoje

3 metų garantija

Perkant langų valymo robotą - papildoma 1 metų garantiją gausite NEMOKAMAI.

Geriausios kainos garantija

Pirkite produktą tiesiogiai iš oficialių HESTER atstovų ir gaukite geriausią kainą už aukščiausios kokybės prekę.

Nemokamas pristatymas

Nemokamas pristatymas per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje (DPD, Omniva, LP express).

Susisiekite jums patogiu būdu

Telefonu: +37060513639
El. paštu: info@hester.lt

HESTER M-2 PRO

Universalus langų valymo robotas namų, biuro bei vasarnamio priežiūrai

Užtikrins nepriekaištingą stiklinių paviršių švarą
Vienu kartu išvalys nors ir 1000 langų
Pasieks ir išvalys sunkiai prieinamus langus

Langų valymo robotas su vandens purškimo sistema

Išvalyti langus švariai ir kokybiškai – gali nepavykti net ir rankomis. Todėl į šį modelį įdiegėme vieną labai svarbų funkcionalumą –inovatyvią vandens purškimo sistemą. Ji padeda robotui išvalyti langus dar efektyviau ir greičiau nei daugelis kitų rinkoje esančių modelių.

Inovatyvi roboto purškimo sistema dviem metaliniais purkštukais tolygiai paskirsto skystį. Robotas purškia vandenį ar langų valymo priemonę ant valomo paviršiaus, o mikropluošto šluostė lengvai nuvalo nešvarumus nuo lango. 

Langų valymo robotų palyginimas

Valymo režimai

Drėgnas

Langų valymas naudojant sudrėkintą šluostę + vandens purškimo režimą. Pripildome talpą langų skysčiu, sudrėkiname šluostę papurškiant kelis kartus skysčiu ir valome langą įjungus vandens purškimo režimą. Svarbu pasibaigus programai pakeisti šluostę nauja ir neleisti robotui valyti lango purvina šluoste.

Sausas

Sausas režimas tinkamas lango išblizginimui. Tai paskutinis valymo etapas. Šluostė turi būti pakeista į naują, sausą šluostę ir nenaudojamas purškimo režimas.

Valymo trajektorijos

N

Langų valymo robotas juda vertikaliai, aukštyn ir žemyn per visą paviršiaus plotą.

Z

Robotas juda horizontaliai, iš vienos lango pusės į kitą, formuodamas Z raidę.

N+Z

N ir Z trajektorijų kombinacija (efektyviausiam valymui. Užtikrina, kad visas paviršius būtų išvalytas efektyviai.

Klientų atsiliepimai

Kur naudoti langų robotą HESTER M2-PRO?

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO nuvalys ne tik langų paviršius, jis bus puikus pagalbininkas įvairių stiklo paviršių ir stiklo pertvarų valymui. Taip pat pasitarnaus didesnes erdves turinčių biurų, darbo erdvių ar parduotuvių langų priežiūrai.

Įvairaus tipo langams: standartiniams, panoraminiams, berėmiams
Stiklo paviršiams ir stiklo pertvaroms
Biurams, darbo erdvėms, parduotuvių vitrinoms, restoranams
Previous slide
Next slide

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO

 €299.00

Tikime, kad langų valymas turi būti lengvas, o svarbiausia – efektyvus. Kam lipti kopėčiomis ir rizikuoti savo saugumu, jeigu galite leisti langų valymo darbus HESTER robotui atlikti už jus?

Drėgnas ir sausas valymas
Inovatyvi purškimo technologija
Tinka visiems lygiems paviršiams valyti
3 metų garantija
Patobulintas roboto dizainas
Išmanus valymo paskirstymas

Specialūs HESTER pasiūlymai

HESTER M2-PRO langų valymo robotas
 299,00 

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO
4 vnt. mikropluošto šluosčių
Saugumo virvė
 3 metų garantija

HESTER M2-PRO langų valymo robotas

POPULIARIAUSIAS PASIŪLYMAS

 299,00 

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO
4 vnt. mikropluošto šluosčių
5 vnt. papildomų mikropluošto šluosčių
Saugumo virvė
 3 metų garantija

HESTER M2-PRO langų valymo robotas
 299,00 

Langų valymo robotas HESTER M2-PRO
4 vnt. mikropluošto šluosčių
20 vnt. papildomų mikropluošto šluosčių
Saugumo virvė
 3 metų garantija

Dažniausiai užduodami klausimai DUK

Langų plovimo robotas valo nešvarumus nuo lauko ir vidaus langų, net ir tuos, kuriuos sunku pasiekti.  Robotas padės išvalyti standartinius, panoraminius, berėmius langus. Taip pat bus puikus pagalbininkas ne tik namų langų priežiūrai, bet ir biurams, darbo erdvėms, parduotuvių vitrinoms ar restoranams. 

Langų robotas naujausias valymo technologijas derina su automatizuotu judėjimu. Jis tvirtai prisitvirtina prie lango ir judėdamas pagal pasirinktą režimą leidžia jums įveikti įvairius nešvarumus: dulkių, žiedadulkių, lietaus ir pirštų antspaudų dėmes, nepalikdamas ruožų.

Robotai gali valyti ne tik langus! HESTER M2-PRO langų valymo robotas efektyviai išvalys veidrodžius, stiklinius paviršius, plyteles, dušo kabinas, terasų stiklus ir kitus panašius, lygius paviršius. Kraštų sensoriai nustato valymo trajektoriją, todėl prietaisas tinkamas naudoti ant berėmių paviršių.

HESTER M2-PRO langų valymo robotas, tolygiai purkšdamas skystį, greičiau išvalo langus nei daugelis kitų rinkoje esančių modelių. Robote integruota inovatyvi purškimo sistema dviem metaliniais purkštukais tolygiai paskirsto skystį po 0,1 ml kiekvieno išpurškimo metu. Purškimą įjungsite pulteliu, pasirinkus valymo programą ir paspaudus AU (automatinį purškimą).

Robotas valdomas nuotoliniu pulteliu.

Pultelyje galima pasirinkti valymo programą, roboto judėjimo kryptį, įjungti purškimo sistemą.

HESTER M2-PRO langų valymo robotui suteikiama 3 metų garantija.

Langų valymas robotu yra visapusiškai saugus procesas. 80 W vakuuminis variklis prisitvirtina ir siurbia net 2800 PA galia, kuri leidžia tvirtai prisitvirtinti robotui prie lango. Taip pat roboto saugumą užtikrina UPS baterija bei speciali virvė. UPS baterija yra integruota į prietaisą ir veikia kaip papildomas energijos šaltinis nutrūkus elektros tiekimui. Ji išlaiko robotą ant stiklo net 25 min. Baterijai išsikrovus arba robotui nuslydus nuo stiklo, prietaisą išgelbės saugos virvė. Ji neleis jam nukristi ant žemės ir išlaikys ore, kol būsite pasiruošę robotą saugiai įkelti į namus.

Taip galima, bet svarbu atkreipti dėmesį į lauko temperatūrą. Roboto nerekomenduojama naudoti lyjant, sningant ar temperatūrai nukritus žemiau +5°C. Esant tokioms oro sąlygoms, bus sunkiau pasiekti gerus valymo rezultatus. Šąlant robotas gali slysti paviršiumi ir nesugebėti užbaigti valymo ciklo tinkamai.

HESTER M2-PRO robotas turi 45ml rezervuarą. Norint naudoti drėgną valymą ir valyti langus su puškimo sistema, būtina talpą pripildyti.

Rezervuarą rekomenduojame pripildyti mėgstamu ir kokybišku langų skyčiu, kuris padidins valymo efektyvumą. Pripildžius talpą vandeniu, valymo rezultatai gali skirtis. Komplekte taip pat rasite nedidelį buteliuką/piltuvėlį, kuris padės pripildyti talpą paprasčiau.

Robotas yra išmanus, todėl beveik visus darbus jis atlieka pats. Jums tereikia uždėti šluostes, įjungti robotą į elektros tinklą ir pritvirtinti apsauginę virvę. Kai robotas yra paruoštas darbui, uždėkite jį ant paviršiaus ir paspauskite įjungimo mygtuką, stipri įsiurbimo galia tvirtai pritvirtins prie paviršiaus. Pulteliu nustatykite valymo programą. Jeigu valymo metu šluostė išsitepa ar norite atlikti lango blizginimą – seną šluostę pakeiskite nauja ir tęskite valymą

Apie mus kalba

Prisijunk prie daugiau nei 17,200+ į pasaulį žvelgiančių pro švarius langus šeimų

Scroll to Top
Krepšelis
Krepšelis tusčias
Pradėti apsipirkimą
0